Nasz zespół

Marek Matyjasek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej,periodontologii i endodoncji. Do swojej pracy podchodzi z wielką pasją, ma liczne sukcesy zawodowe, szczególnie w leczeniu protetycznym pacjentów.
Więcej informacji…

Anna Matyjasek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczestniczka wielu konferencji i sympozjów naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej,endodoncji oraz protetyki. Zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych.
Więcej informacji…

Krystyna Styfunko

Absolwentka Iwano Frankowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom nostryfikowała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka wielu stomatologicznych szkoleń i konferencji zagranicznych a także polskich.
Więcej informacji…

Małgorzata Lipa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jej pasją jest ortodoncja. Miała szczęście uczyć się pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie ortodoncji, ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji.

Więcej informacji…

Aleksandra Malicka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie. W naszej klinice zajmuje się periodontologią, stomatologią zachowawczą oraz leczeniem małoletnich pacjentów.
Więcej informacji…

Jarosław Dąbrowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Lekarskim oraz Lekarsko-Dentystycznym. Pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.

Więcej informacji…

Ewa Steffen

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od początku studiów medycznych jego pasją stało się leczenie kanałowe zębów, a w póżniejszej karierze zawodowej zaawansowana endodoncja pod mikroskopem stomatologicznym.

Więcej informacji…

Dominika Solecka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W naszej klinice zajmuje się stomatologią estetyczną, stomatologią zachowawczą oraz stomatologią dziecięcą.
Więcej informacji…

Katarzyna Szturo-Józefowska

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną. Kwalifikacje zawodowe podnosi poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Więcej informacji…

Sylwia Rogucka

Absolwentka Iwano Frankowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom nostryfikowała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Więcej informacji…

© 2024 AMA-DENT – Stomatologia | Dentysta Halinów, Sulejówek, Wesoła

Back to top